Членство

Як стати членом Спілки?

Членами Спілки можуть бути працівники аграрної, хімічної, нафтової, газової промисловості, транспортного сектору, виробників тари, цистерн, транспортних засобів, професійних спілок, асоціацій – громадяни України,  іноземці та особи без громадянства, які досягли 18 років і визнають Статут Спілки. Членство в Спілці не обмежується расовою належністю, мовою, статтю, релігійними або політичними переконаннями, походженням чи соціальним станом.

Члени Спілки зобов’язані не припускатися дій, що підривають авторитет Спілки, завдають їй моральної та матеріальної шкоди або чинять перешкоди здійсненню її статутної діяльності.

Щоб увійти до Спілки, надішліть на електронну адресу: info@cycap.com.ua або cycap@i.ua, скановану заявку на вступ (фізичним і юридичним особам), а також  копію платіжного документа про сплату добровільних внесків і фотографією 3х4.

Інший варіант: оригінал заявки, копією платіжного  документу  і  фотографію  надіслати на  поштову адресу  ГС «СУСАР»: 21050, м. Вінниця, вул. Визволення, 2, офіс 226.

* фотографія необхідна для оформлення посвідчення про членство на пластиковій основі, яке буде надіслане за вказаною Вами адресою (разом із посвідченням надається ПВХ кишенька для його горизонтального завантаження)

Розмір внесків

– для фізичних осіб – 500 грн. щорічний членський внесок;

– для юридичних осіб – 10000 грн. щорічний членський внесок;

фото-членство

Рахунки:

Одержувач : ГС «Спілка учасників спеціального автодорожнього руху»

Код ЄДРПОУ: 39626268

Поточний Рахунок № 26008262272

Назва банку : в ПАТ АБ «Укргазбанк»

МФО: 320478
Призначення платежу: Щорічний членський внесок за 20__ рік (500 грн.) за __П.І. Б.__ згідно

Статуту СУСАР. Без ПДВ.

 

Для юридичних осіб: Щорічний членський внесок за 20__ рік (10000 грн.)

Код ЄДРПОУ __________, згідно Статуту СУСАР. Без ПДВ.

©2020 "СУСАР" - «Спілка учасників спеціального автодорожнього руху»

Log in with your credentials

Forgot your details?