Членство

Як стати членом Спілки?

Членами Спілки можуть бути працівники аграрної, хімічної, нафтової, газової промисловості, транспортного сектору, виробників тари, цистерн, транспортних засобів, професійних спілок, асоціацій – громадяни України,  іноземці та особи без громадянства, які досягли 18 років і визнають Статут Спілки. Членство в Спілці не обмежується расовою належністю, мовою, статтю, релігійними або політичними переконаннями, походженням чи соціальним станом.

Члени Спілки зобов’язані не припускатися дій, що підривають авторитет Спілки, завдають їй моральної та матеріальної шкоди або чинять перешкоди здійсненню її статутної діяльності.

Щоб увійти до Спілки, надішліть на електронну адресу: info@cycap.com.ua або adr.cycap@gmail.com, скановану заявку на вступ (фізичним і юридичним особам), а також  копію платіжного документа про сплату добровільних внесків і фотографією 3х4.

Інший варіант: оригінал заявки, копією платіжного  документу  і  фотографію  надіслати на  поштову адресу  ГС «СУСАР»: 21050, м. Вінниця, вул. Визволення, 2, офіс 226.

* фотографія необхідна для оформлення посвідчення про членство на пластиковій основі, яке буде надіслане за вказаною Вами адресою (разом із посвідченням надається ПВХ кишенька для його горизонтального завантаження)

фото-членство

©2022 "СУСАР" - «Спілка учасників спеціального автодорожнього руху»

Log in with your credentials

Forgot your details?