Часті питання

У розділі Спеціальне навчання, в підрозділі Географія навчання зазначені адреси та контактні телефони регіональних Центрів спеціального навчання – членів Спілки.

Вартість навчання в Центрах – від 500 до 3000 грн. в залежності від курсу навчання. Вартість іспиту, який приймається сервісними центрами МВС  – 75,90 грн. для уповноважених та 78 грн. для водіїв.

Дана інформація зазначена у розділі Спеціальне навчання, в підрозділах Географія навчання і Курси спеціального навчання. Заняття з перевезення небезпечних вантажів починаються о 9 год. Тривалість – від 3 до 6 днів залежно від курсу спеціального навчання.

Після закінчення навчання в Центрі водій отримує свідоцтво про закінчення навчання, на підставі якого сервісний центр МВС видає: водіям – ДОПНВ свідоцтво, уповноваженим – Свідоцтво про підготовку уповноваженого з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів. Свідоцтва, видані сервісними центрами МВС визнаються у всіх країнах-учасницях ДОПНВ.

Водіям необхідно зняти копії: паспорта, посвідчення водія, медичної довідки, трудової книжки (приватним особам) або інших документів, які свідчать про стаж керування. Уповноважені повинні мати копію паспорта та документа про вищу освіту (інститут або технікум).

Водії повинні мати право на водіння транспортних засобів відповідної категорії і водійський стаж не менше 3 років. Кандидат на уповноваженого повинен мати вищу освіту.

Якщо у визначений сервісним центром МВС день Ви з поважної причини не можете бути присутнім на іспиті, його можна перенести на інший день. Але здавати іспит все одно доведеться, оскільки свідоцтво, видане в навчальному Центрі, не дає права на керування транспортним засобом, що перевозить небезпечні вантажі, і виконання функцій уповноваженого з питань безпеки перевезення небезпечних вантажів. Воно є тільки підставою для здачі іспиту в сервісному центрі МВС.

Обмін ДОПНВ – Свідоцтва (паперова основа) здійснюється на підставі слідуючих документів: заяви, свідоцтва про закінчення навчального закладу, екзаменаційної картки, копії Свідоцтва – ДОПНВ (паперового), копії посвідчення водія і медичної довідки, копії паспорту особи, а також документу, що підтверджує оплату послуг. Платежі: 232, 38 грн. (свідоцтво – ДОПНВ), 78 грн. (екзамен).

©2019 "СУСАР" - «Спілка учасників спеціального автодорожнього руху»

Log in with your credentials

Forgot your details?