Професійна підготовка водіїв для роботи за кордоном

24 серпня 2020 (21:59:03)

           В Україні відсутні нормативно-правові акти, які регулюють процедуру підтвердження початкової кваліфікації або підготовки, перепідготовки водіїв транспортних засобів для надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів, згідно з Директивою 2003/59/ЄС.  
          Системи навчання водіїв відповідним знанням та навичкам для безпечного здійснення перевезення пасажирів та вантажів автомобільним транспортом нажаль не запроваджено. До таких навичок відносяться питання щодо раціонального керування, засновані на положеннях про безпеку, вміння правильно розміщувати та кріпити вантажі на транспортному засобі, знання правил заповнення відповідних документів, надання першої домедичної допомоги та інші специфічні знання та навички, які потрібні для безпечного перевезення.  
          Українським водіям, які вирішили працевлаштуватись за кордоном, необхідно пройти комплексну професійну підготовку для того щоб задовільнити вимоги іноземних роботодавців. 
          На ринку таких послуг існують компанії, які проводять підвищення кваліфікації водіїв за власною програмою. 
          Втім, необхідно мати на увазі, що підвищення кваліфікації, а для багатьох навчання з «нуля» краще організовувати за участю досвідчених інструкторів та на сучасних вантажних транспортних засобах. 
          Фахівці громадського об’єднання рекомендують партнера спілки, польсько-українську компанію ТОВ  "БЕСТ ДРАЙВЄР КИЇВ", м. Київ, вул.Ушинського,40 офіс № 305.