На Ставропіллі вибухнув бокс з трьома бензовозами

13 квітня 2016 (21:30:49)

       ЦКУ «Протипожежний і аварійно рятувальна служба Ставропольського краю» повідомила кореспондентам, що їх співробітниками було локалізовано масштабну пожежу, що виникла в боксі для автомобілів із трьох бензовозів.
       З самого ранку в пожежну частину надійшов сигнал про те, що в автомобільному боксі стався потужний вибух і спалахнула пожежа. Ударна хвиля була настільки сильною, що вирвало металеві ворота і вогнем були охоплені 3 автомобілі-бензовоза і вантажівка «ЗІЛ». До місця трагічної події з сусіднього районного центру Малі Ягур прибув пожежний розрахунок протипожежної служби.
       Начальник пожежної частини № 66 села Малі Ягури, Ігор Нестеренко поділився своїми враженнями від події випадку. За його словами, згасити місце вибуху і загоряння звичайною водою виявилося неможливим. У боксі була неймовірно висока температура, і вода моментально перетворювалася на пару, не досягаючи вогнища пожежі. 
        Приблизно 10 хвилин довелося затратити на ліквідацію вогнища. Причиною вибуху, за попередньою версією, стало коротке замикання проводки в автомобілі, заповненому дизельним паливом. Через це бензовоз загорівся, температура в боксі досягла максимальної позначки, будівля була закрита залізними воротами. Через короткий період стався вибух, який став каталізатором для перенесення вогню на інші автомобілі, які тут же були охоплені вогнем.
        Начальник пожежної частини Ігор Нестеренко зазначив, що такої масштабної пожежі ще не було. За його словами, пожежа завдала значної шкоди автомобілям. Вони практично перетворилися на купу металу. Все обійшлося без людських жертв.