Відбувся круглий стіл з питань підвищення безпеки дорожніх перевезень небезпечних вантажів

9 грудня 2015 (20:52:03)

       9 грудня 2015 року в Управлінні безпеки дорожнього руху ДПД Національної поліції України, за адресою: м. Київ, вул. Лук’янівська, 62, відбулося засідання круглого столу.  
      Основні завдання круглого столу – перегляд існуючої нормативно-правової  бази, яка регламентує сферу дорожніх перевезень небезпечних вантажів, внесення змін та модернізація окремих її положень, приведення національного законодавства до вимог міжнародних стандартів у сфері перевезень.  
       За  круглим столом зібрались фахівці Громадської Спілки «СУСАР», керівництво Управління безпеки дорожнього руху ДПД Національної поліції України, Головного сервісного центру МВС та експерти з питань Європейської Угоди про міжнародне дорожнє перевезення небезпечних вантажів. 
       Присутні обговорили стан дотримання законності суб’єктами перевезення небезпечних вантажів, причини і умови, які призводять до надзвичайних ситуацій. Особливу увагу приділено проблемним питанням у сфері контролю на вулично-дорожній мережі працівниками поліції. 
       Головою Спілки Володимиром Безбахом запропоновано розглянути можливість створення регіональних спеціалізованих екіпажів поліції, які б професійно здійснювали нагляд у сфері дорожніх перевезень небезпечних, великогабаритних і великовагових вантажів. Спеціальне навчання працівників поліції проводитимуть фахівці громадського об’єднання.  
       Актуальним питанням круглого столу була робота регіональних сервісних центрів МВС, зокрема щодо проблем у видачі ДОПНВ-свідоцтв водіїв, свідоцтв про допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів та інших питань, у тому числі спеціального навчання працівників суб’єктів перевезення небезпечних вантажів. 
       Для ефективної роботи і реалізації запланованих заходів, прийнято рішення про створення робочої групи при Управлінні безпеки дорожнього руху та Головному сервісному центрі МВС.