СУСАР на допомогу аграріям

16 квітня 2015 (20:49:14)

  16 квітня 2015 року у Департаменті агропромислового розвитку Вінницької облдержадміністрації відбулась нарада керівництва Департаменту, Громадської Спілки «СУСАР» та представників райдержадміністрацій області. На нараді обговорювались проблемні питання у сфері перевезень небезпечних, великовагових і великогабаритних вантажів агропромислового комплексу Вінниччини.

  Зосереджувалась увага присутніх на необхідності проведення широкомасштабної роз’яснювальної роботи з керівниками сільськогосподарських підприємствам і організацій щодо дотримання ними спеціальних правил перевезення вантажів.

    Запропоновано провести зустрічі за участю працівників Спілки і представників аграрного бізнесу у кожному районі Вінницької області, надати агробізнесу відповідну допомогу та дослідити проблемні питання, які перешкоджають  ефективній господарській діяльності підприємств у сфері перевезень небезпечних і великогабаритних вантажів.           

    Спілкою приймаються пропозиції щодо покращення стану перевезень, на електронну адресу: cycap@i.ua або поштовими листами на адресу головного офісу: вул. Визволення, 2, оф. 229,  м. Вінниця, 21050, для  відповідного аналізу, узагальнення і звернення до органів центральної виконавчої влади.