Громадська Спілка "СУСАР" — 24 серпня 2020

Професійна підготовка водіїв для роботи за кордоном

24 серпня 2020 (21:59:03)

           В Україні відсутні нормативно-правові акти, які регулюють процедуру підтвердження початкової кваліфікації або підготовки, перепідготовки водіїв транспортних засобів для надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів, згідно з Директивою 2003/59/ЄС.  
          Системи навчання водіїв відповідним знанням та навичкам для безпечного здійснення перевезення пасажирів та вантажів автомобільним транспортом нажаль не запроваджено. До таких навичок відносяться питання щодо раціонального керування, засновані на положеннях про безпеку, вміння правильно розміщувати та кріпити вантажі на транспортному засобі, знання правил заповнення відповідних документів, надання першої домедичної допомоги та інші специфічні знання та навички, які потрібні для безпечного перевезення.  
          Українським водіям, які вирішили працевлаштуватись за кордоном, необхідно пройти комплексну професійну підготовку для того щоб задовільнити вимоги іноземних роботодавців. 
          На ринку таких послуг існують компанії, які проводять підвищення кваліфікації водіїв за власною програмою. 
          Втім, необхідно мати на увазі, що підвищення кваліфікації, а для багатьох навчання з «нуля» краще організовувати за участю досвідчених інструкторів та на сучасних вантажних транспортних засобах. 
          Фахівці громадського об’єднання рекомендують партнера спілки, польсько-українську компанію ТОВ  "БЕСТ ДРАЙВЄР КИЇВ", м. Київ, вул.Ушинського,40 офіс № 305.

Базовий навчально-методичний центр ДОПНВ

24 серпня 2020 (20:39:55)
         Відповідно до вимог пункту 1.3 глави І «Положення про порядок спеціального навчання водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі, та про уповноважених з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів автомобільними дорогами», затвердженого наказом МВС України від 21 березня 2008 року № 130 (зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 квітня 2008 року за № 309/15000), Головним сервісним центром МВС визначено базовим навчально-методичним центром громадську спілку «Спілка учасників спеціального автодорожнього руху» (лист ГСЦ МВС від 06 березня 2020 року № 31/6380).
         Інформуємо, що згідно своїх повноважень, Головний сервісний центр МВС організовує проведення спеціальної підготовки та підвищення кваліфікації викладачів центрів  спеціального навчання з видачею відповідних сертифікатів. 
         Таким чином, зацікавленим юридичним та фізичним особам, слід звертатись до Головного сервісного центру МВС (м. Київ, вул. Лук’янівська, 62) з питань, що стосується проведення спеціальної підготовки та підвищення кваліфікації  викладачів центрів. Розгляд листів здійснюється профільним структурним підрозділом ГСЦ МВС - відділом організації допущення транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів та підвищення кваліфікації водіїв (044)374-10-35.
         
         Довідкова інформація стосовно підвищення кваліфікації викладачів центрів спеціального навчання надається працівниками офісу громадського об’єднання за телефоном:

+38 (067) 430 42 55
adr.cycap@gmail.com
info@cycap.com.ua