Громадська Спілка "СУСАР" — 2016

Обрано новий склад Громадської ради при Міненерговугілля України

20 серпня 2016 (22:17:54)

        17 серпня, відбулося засідання Установчих зборів, на яких обрано новий склад Громадської ради при Міненерговугілля України.
        Учасників зборів привітав заступник Міністра – керівник апарату Дмитро Лабоженко. У вітальній промові він зазначив про важливість співпраці з громадськістю та прагнення Міненерговугілля до відкритості та прозорості у роботі. Також наголосив, що Міністерство очікує на експертну допомогу з боку інститутів громадянського суспільства під час впровадження потрібних для енергетичної галузі реформ та запрошує до активної участі у прийнятті рішень.
Ініціативна група прозвітувала про роботу та повідомила, що заяви про участь в Установчих зборах подали 72 інститути громадянського суспільства, а на момент Установчих зборів для участі в них зареєструвалося 64 уповноважених представники.
        Збори під головуванням Василя Катка проведені відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996.
        За підсумками голосування, про яке поінформував голова лічильної комісії Зиновій Буцьо, до Громадської ради обрано 35 представників інститутів громадянського суспільства.
        Головою Громадської ради обрано Героя України Семена Поташника.
        Представника СУСАР запрошено до роботи Громадської ради у якості експерта у сфері дорожнього перевезення небезпечних вантажів. 

Працівники управління превентивної діяльності ГУНП на варті небезпечних перевезень

17 серпня 2016 (00:15:32)

        Працівниками громадського об’єднання спільно з поліцейськими управління превентивної діяльності ГУНП у Вінницькій області організовано контроль за безпекою дорожнього руху під час перевезення небезпечних вантажів на автодорогах Вінницької області. 
        Під час проведення заходів виявлено, що ТОВ «ПК» Зоря Поділля» не дотримується вимог Правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів, зокрема водій не пред’явив поліцейським Свідоцтво про допущення транспортного засобу до перевезення визначених небезпечних вантажів, Свідоцтво ДОПНВ водія, письмові інструкції тощо. Стан інформаційних таблиць небезпечного вантажу не відповідає вимогам національного стандарту та виявлено ряд інших недоліків, які негативно впливають на безпеку перевезень небезпечних вантажів. Відносно водія складено адміністративні матеріали за ст. 132-1 КУпАП.  
        Заслуговують на відповідальність і посадові особи ТОВ «ПК» Зоря Поділля», які дозволили перевезення небезпечного вантажу, ігноруючи права інших учасників дорожнього руху, які мають право на безпечний і комфортний рух. На нашу думку, притягнення до відповідальності посадової особи підприємства є необхідним і ключовим заходом.
        Правовим інструментом і дієвим заходом Нацполіції є інформування Регіональних сервісних центрів МВС в областях про виявлення порушень законодавства з питань дорожнього  перевезення небезпечних вантажів, що можуть призвести до руйнування або пошкодження доріг  та  вулиць, споруд на них, транспортних засобів або створити небезпеку для життя і здоров'я людей чи настання інших тяжких наслідків,  та повторних  порушень, що були  допущені суб'єктом перевезення небезпечних вантажів. За таких обставин, Регіональний сервісний центр МВС, може вимагати від уповноваженого, призначеного цим суб'єктом, повторного складання іспиту, згідно  п. 1.3.9. Інструкції про порядок прийняття іспитів …, затвердженої Наказом МВС України № 130. 

Проведені робочі зустрічі з представниками районної влади Вінниччини

16 серпня 2016 (23:56:36)

        Сьогодні, головою Спілки Володимиром Безбахом проведено робочі зустрічі з головою Липовецької райдержадміністрації Іваном Демихіним та керівником Гайсинського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області Сергієм Павленко.
        У ході розмови з’ясовано, що контроль за безпекою дорожнього руху під час перевезення небезпечних вантажів майже не здійснюється, поліцейські потребують постійної підготовки із навичок ідентифікації і виявлення порушень Правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів, їх документування.   
        Органи місцевої влади також проводять певну роботу, зокрема доводять поверхневу інформацію до суб’єктів господарювання та висвітлюють незначну проблематику у місцевих засобах масової інформації.  
        Втім, керівники державних органів проявили зацікавленість та сподіваємось зрозуміли про необхідність проведення профілактичних заходів, і головне виконання своїх безпосередніх обов’язків щодо забезпечення безпеки життєдіяльності громадян.  
        Звісно, за таких умов, очікувати від суб’єктів дорожнього перевезення небезпечних вантажів дотримання чинного законодавства марно. Обов’язок Нацполіції, згідно ч. 2 ст. 16  Закону України «Про перевезення небезпечних вантажів», полягає у здійсненні контролю за безпекою  дорожнього руху під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів, додержанням законодавства у зазначеній сфері. Порядок і способи проведення контролю визначені Правилами дорожнього перевезення небезпечних вантажів, які затверджені Наказом МВС України № 822.  
        Місцеві державні адміністрації і органи самоврядування, відповідно до ст. 17 Закону України «Про перевезення небезпечних вантажів», у межах  своєї  компетенції, визначеної законодавством України у сфері перевезення небезпечних  вантажів, повинні здійснювати розробку та реалізацію місцевих програм забезпечення перевезень небезпечних вантажів. Нажаль, подібних програм за час незалежності країни реалізовано не було. 
        Отже, законодавцем визначено роль кожного суб’єкта владних повноважень у сфері контролю за безпекою дорожнього перевезення небезпечних вантажів, але відсутність контролю компетентного органу і координованості  у роботі спеціально уповноважених органів гальмує реформування і перетворення автомобільної галузі на європейський зразок.     

Конспект для слухачів, сприяє кращій засвоюваності матеріалу

14 серпня 2016 (22:17:22)

      Викладачами Вінницького регіонального центру спеціального навчання спільно з фахівцями громадського об’єднання «СУСАР», для підвищення засвоюваності учбового матеріалу,  розроблено Конспект для слухачів центрів спеціального навчання.
      Конспект – формат і обсяг інформації, який слухач може самостійно занотувати під час присутності на заняттях у центрах.  
      Викладені у Конспекті тези є простими і зрозумілими, конспект ведеться та доповнюється слухачами, надає можливість самостійно опрацьовувати лекційний матеріал.

Фахівці навчального центру спеціальної підготовки Кіровоградщини допомогають працівникам сервісних цетрів МВС

13 серпня 2016 (21:39:10)

         З метою підвищення професійної підготовки працівників Регіонального і територіальних сервісних центрів МВС у Кіровоградській області, надання якісних сервісних послуг суб’єктам дорожнього перевезення небезпечних вантажів, викладацький склад та працівники сервісних центрів об’єднали зусилля. 
         На базі Кіровоградського методично-навчального центру з проблем перевезення небезпечних вантажів, проведено семінар-заняття де висвітлено та обговорено актуальні та найбільш складні питання у дорожньому перевезенні небезпечних вантажів.

                                  Експерт з питань безпеки перевезень небезпечних 
                                  вантажів у Кіровоградській області 
                                                                                  Юрій Король

СУСАР сприяє у підвищенні рівня безпеки військової логістики небезпечних вантажів

10 серпня 2016 (21:57:09)


Поліцейські та громадськість проводять профілактичну роботу для зниження аварійності на дорогах Вінниччини

10 серпня 2016 (21:42:18)

        Керівництво Головного управління Національної поліції Вінниччини провело робочу нараду з представниками транспортних відомств, громадських організацій та засобів масової інформації.
       Зниження аварійності та стабілізація ситуації на дорогах області - головні питання, які обговорювались під час зустрічі.
       У заходах взяли участь представники влади, Укртрансбезпеки, міської асоціації «Маршрут», перевізників, голови громадських об’єднань «Ревізія влади», «За нове життя», «Самооборона майдану», «Спілка учасників спеціального автодорожнього руху».
       Учасники наради обговорили стан аварійності на автомобільному транспорті, технічний стан транспортних засобів, задіяних у пасажирських перевезеннях, порушення Правил дорожнього руху учасниками руху, керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння, дитячий травматизм, перевезення небезпечних та великогабаритних вантажів.
       За підсумками зустрічі присутні вирішили створити спільні робочі групи з представників поліції, громадськості, ЗМІ та інших відомств для здійснення профілактичної роботи.
       Представниками СУСАР надано практичну допомогу працівникам Управління превентивної діяльності ГУНП у Вінницькій області по контролю за безпекою дорожнього руху під час автомобільного перевезення небезпечних вантажів.  

_______________________

Сторінки: «« « 5 6 7 8 9 23 » »» Читати спочатку