Громадська Спілка "СУСАР" 04.2016

На автодорозі М-7 перекинулась автоцистерна

10 квітня 2016 (21:34:39)

      Машина, яка перевозила дизельне паливо, з'їхала в кювет в Собінському районі, Володимирської області (Росія). 8 квітня близько 14:30 на федеральній трасі М7 «Волга» сталась ДТП. За повідомленням управління МНС по Володимирській області, машина перекинулась на узбіччя в Собінському районі на 170 кілометрі "федералки".
      За словами представників правоохороних органів, ніякого зіткнення не було: машина просто з'їхала в кювет. На місце негайно прибули співробітники управління МНС, патруль дорожньої поліції і бригада швидкої допомоги. ДТП обійшлося без жертв.
      "В результаті перекидання відбувається розлив палива. Загрози вибуху немає. На місці працює ОГ Володимирського ПСГ, ОГ ГУ МНС Росії по Володимирській області", - повідомляє МНС.
      Правоохоронці не змогли пояснити, яке саме паливо перевозила автоцистерна. Очевидці повідомляють, машина везла солярку.

Звернення Народного депутата України І.А. Діденка

4 квітня 2016 (23:19:56)

Звернення Народного депутата України, голови Підкомітету з питань безпеки автодорожнього руху Комітету з питань транспорту Верховної Ради України І.А. Діденка

                                Шановні колеги та експерти!

     Насьогодні робиться багато зусиль у напрямку розвитку країни на шляху до європейських стандартів. Але одним із найважливіших напрямків та реформ у державі повинно стати виправлення ситуації, яка відбувається на дорогах України. Наразі тисячі людей гинуть та травмуються внаслідок ДТП, більшість з яких молоді люди, і ця статистика не зменшується.
     Тому, враховуючи рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров'я та Світового банку, провівши ряд консультацій з представниками консультативних місій ЄС, з експертами, громадськістю та за результатами парламентських слухань “Стан та перспективи забезпечення в Україні безпеки дорожнього руху” мною підготовлено та зареєстровано разом з групою інших депутатів законопроект щодо створення в Україні координаційного органу з питань організації та безпеки дорожнього руху – Національного агентства з питань організації та безпеки дорожнього руху. Основна задача створення такого органу – збереження життя та здоров'я наших громадян та приведення показників з безпеки на дорогах до європейських.
     Основні функції органу:
- розробка державної політики та стратегії з безпеки дорожнього руху в Україні;
- координація дій міністерств та відомств, органів місцевого самоврядування з виконання стратегії, програм, рекомендацій;
- запровадження показників з безпеки дорожнього руху, аналіз та моніторинг;
контроль виконання стратегії та державних програм;
- просвітницька та наукова діяльність;
- взаємодія з громадськістю.
      Результатом діяльності цього органу повинно стати значне зменшення смертності та травматизму людей на дорогах України. Успішні приклади зі зменшення смертності та травматизму на дорогах шляхом створення такого органу є майже у всіх країнах ЄС, а також у Сербії, Хорватії та інших країнах, які мали таку ж страшну ситуацію на дорогах.
      У законопроекті також пропонується субвенція на виконання програм з забезпечення безпеки дорожнього руху органам місцевого самоврядування, тому що саме фінансування та ефективність роботи у містах та селах є ключовою у забезпеченні безпеки на дорогах.
      Додатково пропонується приведення ліміту перевищення швидкості до європейських показників, а саме до 5 км/год (зараз 20 км/год). Така норма була запропонована тому що за статистикою найбільше аварій, які призводять до тяжких наслідків та загибелі людей, відбувається внаслідок значного перевищення швидкості на дорогах в межах населених пунктів. Важливо зазначити, що зменшення ліміту не означає зменшення показників швидкості, згідно правил дорожнього руху.
      Тому прошу Вас підтримати нашу законодавчу ініціативу та у разі наявності коментарів, доповнень чи правок – направити їх на вивчення та ознайомлення.
      Посилання на законопроекти:
      Завжди готовий до відкритого спілкування та роботи з Вами.

Автоцистерна перекинулась на бік на трасі «Новосибірськ - Ленінськ-Кузнецький»

4 квітня 2016 (22:54:22)

       На 65 кілометрі траси «Новосибірськ - Ленінськ-Кузнецький» перекинулась автоцистерна Volvo. Причиною аварії стало колесо, що лопнуло у вантажівки.
       Як повідомляє «АСТ-54», цистерна перекинулась в районі села Усть-Кам'янка під час руху. Через колесо, що лопнуло водій не впорався з керуванням, машину винесло на зустрічну смугу.
       Напівпричіп з цистерною, наповненою нафтою, відірвався від машини і полетів в кювет, пошкодивши дорожню огорожу.
       На місце ДТП прибула інша автоцистерна, яка перекачала пальне. Обійшлося без жертв і загоряння.

На трасі Тюмень - Ханти-Мансійськ тягач зніс бензовоз

4 квітня 2016 (22:27:45)

       О третій годині ночі сьогодні, 4 квітня, на 125 кілометрі автодороги Тюмень - Ханти-Мансійськ в Ярковському районі зіткнулися дві фури, повідомили в правоохороних органах регіону.
       За попередніми даними, тягач Mercedes-Benz з напівпричепом-цистерною "Нефаз" зупинився на під'їзді до мосту через Тобол на заборонний сигнал світлофора, у цей час в нього ззаду в'їхав тягач Volvo з напівпричепом Schmitz.              
       Цистерна бензовозу в момент аварії була порожньою.
       В результаті події 35-річний водій Volvo був госпіталізований з травмами грудної клітини, таза і переломами ребер. У чоловіка взята кров для визначення в ній наявності алкоголю.

В Єгипті спалахнув бензовоз і підпалив половину вулиці

4 квітня 2016 (22:09:49)

       

       ДТП за участю бензовоза в Олександрії (Єгипет) обернулося великою пожежею, в якому згоріло кілька автомобілів і постраждали люди. 
       На одній з вулиць міста перекинувся бензовоз. Навколо нього зібралися люди, коли паливо, що розлилося раптово спалахнуло, охопивши припаркований поруч автомобіль. 
       Єгипетські ЗМІ опублікували кадри, зроблені очевидцями. На відеозаписі видно, що у вогненій зоні також потрапили кілька осіб. Точне число потерпілих не повідомляється.
       Джерело: http://sitv.ru/arhiv/news/world/89147/ ;

_______________________

Сторінки: «« « 1 2 3 Читати спочатку