Громадська Спілка "СУСАР" — 15 квітня 2016

Нардепи вирішили скоротити смертність на дорогах на 30%

15 квітня 2016 (20:52:45)

        Народні депутати України прийняли постанову № 4129 про затвердження Рекомендацій парламентських слухань на тему: «Стан та перспективи забезпечення в Україні безпеки дорожнього руху».
        Постановою передбачено комплексне реформування сфери дорожнього руху. Зокрема, роздані завдання всім державним інститутам - від Президента до органів місцевого самоврядування. Так, Кабінету міністрів доручено розробити і прийняти Концепцію Державної програми підвищення безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року. 
        Мета цієї Концепції - знизити показники смертності і травмованості людей на дорогах України в ДТП на 30% до 2020 року в порівнянні з 2015 роком. Серед інших, менш конкретних, але важливих завдань - створення безпечних і комфортних умов для учасників дорожнього руху, вдосконалення системи державного управління безпекою дорожнього руху.
        Крім того, постанова передбачає, що комітет ВРУ з питань транспорту повинен розробити і внести до парламенту нову редакцію закону «Про безпеку дорожнього руху». У ньому треба визначити основи державного управління в сфері організації безпеки дорожнього руху, передбачити дворівневу систему управління безпекою дорожнього руху - на загальнонаціональному та місцевому рівнях. При цьому слід врахувати положення резолюцій і рекомендацій Організації Об'єднаних Націй, Європейського Союзу, а також рекомендацій профільних міжнародних неурядових організацій.