Громадська Спілка "СУСАР" — 12 квітня 2016

Ліцензії через мережу відділень поштового зв'язку

12 квітня 2016 (23:00:31)

       Враховуючи, що наразі прийом заяв про отримання ліцензій відповідно до вимог Закону здійснюється виключно апаратом Укртрансбезпеки, створення сприятливих умов для отримання ліцензій здобувачами ліцензій в адміністративно-територіальних одиницях є пріоритетним напрямом роботи Укртрасбезпеки.
       Реалізацію зазначеного проекту передбачено здійснити шляхом запровадження доступу до адміністративних послуг через мережу відділень поштового зв’язку. Відповідно до Меморандуму про співробітництво у сфері спрощення процедури надання адміністративних послуг між Державною службою України з безпеки на транспорті та Українським державним підприємством зв’язку «Укрпошта» та Регламенту взаємодії Державної служби України з безпеки на транспорті та Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» розпочата робота щодо надання адміністративних послуг через відділення Укрпошти.
       До проекту залучено до 50 відділень Укрпошти, 22 – відділення Укрпошти в обласних центрах України та інші у містах з великою концентрацією автомобільних перевізників або значно віддалені від обласних центрів, а саме:
м. Бердичів,
м. Біла Церква,
м. Дрогобич,
м. Ізмаїл,
м. Кам’янець-Подільський,
м. Каховка,
м. Ковель,
м. Козятин,
м. Коростень,
м. Костянтинівка,
м. Котовськ,
м. Кременчук,
м Кривий Ріг,
м. Куп’янськ,
м. Ладижин, м. Лубни,
м. Маріуполь,
м. Мелітополь,
м Мукачеве,
м. Надвірна,
м. Ніжин,
м. Новоград-Волинський,
м. Охтирка,
м. Сарни,
м. Сватове,
м. Славутич,
м. Умань,
м. Чортків,
м. Шепетівка,
м. Шостка,
м. Южноукраїнськ.
      У зазначених відділеннях поштового зв’язку, здобувачі ліцензій можуть отримати консультації щодо порядку надання Укртрансбезпекою адміністративних послуг, зразки та форми документів тощо.

Початок здійснення державного контролю за безпекою на автомобільному транспорті

12 квітня 2016 (22:31:12)

       Державна служба України з безпеки на транспорті з 01.04.2016 приступила до здійснення державного контролю за безпекою на автомобільному транспорті.
       Так, в перший день роботи державними інспекторами Укртрансбезпеки було організовано профілактичну роботу серед автомобільних перевізників з питань забезпечення безпеки руху та безпечних перевезень пасажирів і вантажів. Профілактичною роботою були охоплені автомобільні перевізники, які здійснюють регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автобусами в міжміському, приміському сполученні та на регулярних автобусних маршрутах у містах. Також, було проведено профілактичні бесіди з автомобільними перевізниками, які здійснюють перевезення вантажів та небезпечних вантажів.
       Як наголосив в.о. голови Укртрансбезпеки Балін В.А., наразі Укртрансбезпека, з метою забезпечення належного рівня безпеки пасажирських перевезень, виявлення та виведення з ринку автоперевезень перевізників, що працюють поза правовим полем, здійснюватиме державний контроль шляхом організації та проведення рейдових перевірок вітчизняних перевізників та перевізників-нерезидентів України відповідно до вимог законодавства України.
       Так, станом на 01.04.2016, Наказом Укртрансбезпеки були затверджені перші 16 графіків проведення рейдових перевірок територіальними органами Укртрансбезпеки у період з 04.04.2016 по 08.04.2016 року.
       Крім того, Укртрансбезпека здійснюватиме габаритно-ваговий контроль транспортних засобів. Адже зупинення заходів габаритно-вагового контролю призвело до погіршення рівня безпеки дорожнього руху, збільшення ДТП, погіршення стану автодоріг і штучних споруд, збільшення витрат на утримання і ремонт дорожнього покриття і, як наслідок, замість наповнення Державного бюджету України тягне за собою незаплановані витрати на відновлення дорожньої інфраструктури.
 

На шосе Таллінн-Тарту перекинулась автоцистерна

12 квітня 2016 (22:18:12)

        Сьогодні о 10 ранку на 33-му кілометрі шосе Таллінн-Тарту цистерна вилетіла в кювет, врізалась в стовп і перекинулась на бік.
       Водія доставили в лікарню. Автоцистерна перевозила бітум, на місці ДТП утворився витік палива.
       "Рух в місці події було порушено. У напрямку Таллінна рух було перекрито, але через якийсь час організували об'їзд через Колу", - повідомив прес-секретар Пихьяської префектури Уку Тампере.

СУСАР включено до складу Ініціативної групи по створенню Громадської ради при Укртрансбезпеці

12 квітня 2016 (00:01:53)

        Державна служба України з безпеки на транспорті з 8 лютого 2016 року формує Ініціативну групу по створенню Громадської ради при Державній службі України з безпеки на транспорті.
       До складу Ініціативної групи з підготовки установчих зборів входять  представники інститутів громадянського суспільства та Укртрансбезпеки.
       Громадська рада при Державній службі України з безпеки на транспорті утворюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» як тимчасовий консультативно-дорадчий орган для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики.