Громадська Спілка "СУСАР" — 2015

Національна поліція і СУСАР взаємодії у сфері підвищення безпеки дорожнього перевезення небезпечних вантажів

24 грудня 2015 (14:32:21)

   Громадським об'єднанням представлено на обговорення Практичний порадник. Нагадуємо, що у практичному пораднику наводяться окремі положення діючих нормативно-правових актів у сфері дорожнього перевезення небезпечних вантажів.

    Видання містить практичні поради по підвищенню якості контролю за дотриманням суб’єктами перевезень небезпечних вантажів вимог законодавства, організації контролю на вулично-дорожній мережі, а також на підприємствах, установах і організаціях. Додатково, графічно приведено приклади маркування транспортних засобів і тари, належного оформлення товарно-транспортних накладних тощо.

    Порадник рекомендовано працівникам правоохоронних органів у сфері контролю за безпекою перевезень небезпечних вантажів і відповідальним особам (уповноваженим, консультантам, радникам) з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів - членам Спілки.

У Ростові бензовоз врізався в залізничний міст

24 грудня 2015 (14:13:20)

     У Ростові на вулиці Малиновського водій автоцистерни Mercedes-Benz не впорався з керуванням і в'їхав в опору залізничного мосту, повідомили 161.ru у відділі пропаганди УГІБДД по Ростовській області.
     ДТП сталося о 23:35 21 грудня 2015 року. За попередніми даними, лихач перевищив швидкість. У результаті 28-річний водій вантажівки отримав численні травми і був доставлений у лікарню.

СУСАР досліджує енергетичну і вугільну сферу

24 грудня 2015 (13:20:55)

      Громадським об'єднанням досліджуються стан виконання законодавства у сфері дорожнього перевезення небезпечних вантажів суб’єктами господарювання, що належать до сфери управління Міненерговугілля. 
      До таких підприємств належить установи і організації електроенергетичної, нафтогазової, нафтопереробної та вугільної галузі.

СУСАР на парламентських слуханнях «Безпека дорожнього руху в Україні»

24 грудня 2015 (12:04:10)

     ДТП - найчастіша причина смерті молодих людей у ​​віці від 15 до 24 років на дорогах України. Відповідь на питання, як виправити цю ситуацію, під час парламентських слухань «Стан та перспективи забезпечення в Україні безпеки дорожнього руху» 23 грудня.
     За 11 місяців в 2015 році сталося майже 120 000 аварій на дорогах, в результаті яких загинули 3500 людей, травмовано 28 000, і завданий величезний матеріальний збиток: за оцінками міжнародних експертів і всесвітнього банку від дорожньо-транспортного травматизму Україна втрачає 4, 5 млрд доларів щорічно.
     Слухання проводяться за ініціативи Комітету з питань транспорту Верховної Ради України та Ігоря Діденка, народного депутата України від фракції «Об'єднання« Самопоміч », голови підкомітету з питань безпеки автодорожнього руху.
     На слуханнях взяли участь керівники профільних громадських організацій.

Остаточні терміни подачі документів на виготовлення ліцензій

22 грудня 2015 (21:32:18)

       2 грудня 2015 року Постановою КМУ № 1001 затверджено Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом.
Новими Ліцензійними умовами передбачено  ліцензування ще одного виду перевезень - міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом.
       Ліцензійні умови, затверджені Постанови Кабінету Міністрів № 1001 від 02.12.2015 р., вступають в силу з 18.12.2015 р. з моменту публікації їх на сторінках Офіційного Вісника України.
       До 18 лютого 2016 року всі перевізники, які виконують міжнародні і внутрішні перевезення небезпечних вантажів зобов’язані виготовити відповідні ліцензії та внести свої транспортні засоби до Єдиного ліцензійного реєстру.
       Для отримання зазначеної ліцензії, а також внесення транспортних засобів до реєстру, автоперевізник зобов’язаний виконати ряд кваліфікаційних та матеріально-технічних вимог, а також подати заяву встановленого зразка  і долучити копії документів, передбачених новими Ліцензійними умовами.

       До нових кваліфікаційних вимог, зокрема належить: 

       -  виготовлення посвідчення фахівця, відповідального за організацію та безпеку міжнародних перевезень;

       - виготовлення посвідчення уповноваженого консультанта з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів.

       Окрім того, не скасовуються кваліфікаційні вимоги, які діяли раніше:
       * підвищення кваліфікації керівників, фахівців та спеціалістів автомобільного транспорту;
       *   підвищення кваліфікації відповідальних за безпеку руху, охорону праці та пожежну безпеку на автопідприємстві;
       *  підвищення кваліфікації відповідальних за технічний стан колісних ТЗ;
       * підвищення кваліфікації медичних працівників для здійснення передрейсових/післярейсових медичних оглядів водіїв та кандидатів у водії колісних ТЗ;
       *  навчання водіїв методам надання домедичної домоги потерпілим при ДТП. 
          
       Громадська Спілка «СУСАР» проводить фахові консультації з  питань спеціального навчання персоналу підприємств, установ і організацій, у тому числі уповноважених з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів та допущення транспорту до перевезення небезпечних вантажів ((067) 430-42-55).  
      

У Дніпропетровську загорілася вантажівка, що перевозила невідому рідину

18 грудня 2015 (23:07:34)

         16 грудня 2015 року у місті Дніпропетровськ сталося загоряння вантажного автомобіля з цистерною.
        Рятувальники оперативно ліквідували пожежу у вантажному автомобілі МАЗ, який виник через загоряння електропроводки між кабіною і цистерною. Як з'ясувалося, в самій цистерні ємністю близько 15 куб. м, перебувала невідома масляниста рідина, яка витікала з цистерни, мала різкий запах і випаровування жовтого кольору.
        Бійці ГСЧС змили речовину з цистерни та проїзної частини на автодорозі. Постраждалих немає. Евакуація населення не проводилася. Загрози навколишньому середовищу, життю і здоров'ю населення немає. Правоохоронні органи з'ясовують обставини події. А працівники санепідслужби встановлюють остаточний склад речовини, яка була в цистерні.

У Львівській та Вінницькій областях виявили підпільне виробництво моторних масел

18 грудня 2015 (22:48:00)

     Співробітники податкової поліції у Львівській та Вінницькій областях припинили діяльність цеху з виробництва та мережі з розповсюдження фальсифікованих моторних масел відомих брендів.
     У рамках розслідування кримінальної справи було встановлено, що реалізовував цю продукцію на території Львівської області приватний підприємець. Для цього він використовував власний магазин автотоварів і розсилав дрібнооптові партії власникам невеликих торгових об'єктів. Фальсифікат він набував у посередника, який живе у м. Орел (РФ).
     Підроблена продукція виготовлялася на території області за адресою місцезнаходження підприємства, яке легально виробляє тосол, омивачі і моторні масла. Керівник підприємства поряд з виробництвом під власною торговою маркою налагодив незаконну діяльність з виготовлення, зберігання та реалізації фальсифікату під виглядом відомих брендів.
     Реалізація підробленої продукції здійснювалася двома способами: велика партія доставлялася покупцям автотранспортом, дрібні партії - через оператора поштового зв'язку.

_______________________

Сторінки: « 1 2 3 4 34 » »» Читати спочатку