Громадська Спілка "СУСАР" 04.2015

У Кременчуці вибухнув бензовоз

28 квітня 2015 (12:08:00)

     27 квітня в 17:11 в Автозаводському районі, в ремонтному цеху, під час проведення зварювальних робіт стався вибух автоцистерни для перевезення нафтопродуктів.
     Як повідомляє прес-служба місцевого управління Держслужби надзвичайних ситуацій, від охорони одного з підприємств в 16.59 надійшло повідомлення про те, що на його території по вул. Свиштовська стався вибух в ремонтному боксі, а саме вибухнув бензовоз місткістю 38 м³. Вибухом вирвало задню частину цистерни.
     В результаті вибуху працював там електрозварник отримав травми і каретою швидкої допомоги доставлено в 1-ї міської клінічної лікарні м.Кременчука. Стан потерпілого - середньої тяжкості.
     Крім того, відбулося руйнування бетонних елементів будівлі, вибито вікна цеху.
На поруч розташованої стоянці для власного автотранспорту, вибуховою хвилею, уламками бетону і скла пошкоджено лакофарбове покриття 12-ти легкових автомобілів.
     За інформацією рятувальників, причина вибуху встановлюється.
     Як повідомляє прес-служба місцевого управління Держслужби надзвичайних ситуацій, від охорони одного з підприємств в 16.59 надійшло повідомлення про те, що на його території по вул. Свиштовська стався вибух в ремонтному боксі, а саме вибухнув бензовоз місткістю 38 м³. Вибухом вирвало задню частину цистерни.

Військовий бензовоз з'їхав у кювет

28 квітня 2015 (12:02:05)

      Військовий бензовоз з'їхав у кювет та перекинувся на трасі Одеса - Київ у понеділок, 27 квітня. Про це повідомляють користувачі Одеського форуму.

      ДТП сталося недалеко від села Чапаєвка Київської області. Судячи з відео, бензовоз відноситься до Держприкордонслужбі України.

      Джерело: http://trassae95.com/all/news/2015/04/28/voennyj-benzovoz-perevernulsya-na-trasse-odessa-kiev-video-22444.html ;

СУСАР з’ясовує обставини пригоди у с. Тарасівка

21 квітня 2015 (11:14:02)

       Увагу громадського об’єднання привернув той факт, що засоби масової інформації по різному називають хімічну речовину, яка перевозилась в автоцистерні і з якої відбувся витік речовини, у зв’язку з ДТП. На думку фахівців СУСАР, речовина, яка перевозилась має ознаки небезпечного вантажу, разом з тим чіткої інформації про особливості вантажу Спілка не має. Відсутні дані про можливе забруднення ґрунту та навколишнього середовища зокрема. Спілкою з’ясовуються обставини пригоди та роль відповідних органів, а також суб’єктів перевезення вантажу у забезпеченні безпеки життєдіяльності громадян.    

Пригода за участю автоцистерни

21 квітня 2015 (10:39:35)

      17 квітня 2015, о 20.10, на 495 км автодороги М-12 сполученням Стрій – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка, біля с. Тарасівка, Гайсинського району, Вінницької області сталась дорожньо-транспортна пригода за участю вантажного автомобіля та автоцистерни. В наслідок зіткнення з цистерни відбувся витік рідини з запахом аміаку.  

      За попередніми даними, 40-річний водій автомобіля «Renault Magnum» з напівпричепом не впоравшись з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху, де допустив зіткнення із автомобілем «Volvo» з напівпричепом-цистерною. На момент ДТП у цистерні ємністю 30 тон знаходилась хімічна речовина з запахом аміаку. Рятувальники локалізували наслідки витоку суміші, отруєнь немає. Проводиться перевірка.

         Джерело: http://www.sai.gov.ua/ua/news/2/5675.htm

 

До уваги керівників регіональних центрів спеціального навчання

16 квітня 2015 (21:17:07)

   Громадським об’єднанням продовжується збір даних для організації проведення спеціальної підготовки (перепідготовки), підвищення кваліфікації викладачів регіональних центрів спеціального навчання, з метою отримання ними знань щодо  видів  небезпеки,  пов'язаних  з  перевезенням   небезпечних вантажів,  умов  перевезення  небезпечних  вантажів,  вимог  актів законодавства та нормативних документів у сфері  перевезень  таких вантажів, тощо.

      Для отримання довідкової інформації або надання даних про викладачів, які потребують спеціальної підготовки, Вам необхідно зателефонувати до головного офісу Спілки за номерами: (0432)67-37-89;   067-430-42-55 або надіслати інформацію на електронну адресу: info@cycap.com.ua, cycap@i.ua.

           

СУСАР на допомогу аграріям

16 квітня 2015 (20:49:14)

  16 квітня 2015 року у Департаменті агропромислового розвитку Вінницької облдержадміністрації відбулась нарада керівництва Департаменту, Громадської Спілки «СУСАР» та представників райдержадміністрацій області. На нараді обговорювались проблемні питання у сфері перевезень небезпечних, великовагових і великогабаритних вантажів агропромислового комплексу Вінниччини.

  Зосереджувалась увага присутніх на необхідності проведення широкомасштабної роз’яснювальної роботи з керівниками сільськогосподарських підприємствам і організацій щодо дотримання ними спеціальних правил перевезення вантажів.

    Запропоновано провести зустрічі за участю працівників Спілки і представників аграрного бізнесу у кожному районі Вінницької області, надати агробізнесу відповідну допомогу та дослідити проблемні питання, які перешкоджають  ефективній господарській діяльності підприємств у сфері перевезень небезпечних і великогабаритних вантажів.           

    Спілкою приймаються пропозиції щодо покращення стану перевезень, на електронну адресу: cycap@i.ua або поштовими листами на адресу головного офісу: вул. Визволення, 2, оф. 229,  м. Вінниця, 21050, для  відповідного аналізу, узагальнення і звернення до органів центральної виконавчої влади.