Громадська Спілка "СУСАР" — 21 квітня 2015

СУСАР з’ясовує обставини пригоди у с. Тарасівка

21 квітня 2015 (11:14:02)

       Увагу громадського об’єднання привернув той факт, що засоби масової інформації по різному називають хімічну речовину, яка перевозилась в автоцистерні і з якої відбувся витік речовини, у зв’язку з ДТП. На думку фахівців СУСАР, речовина, яка перевозилась має ознаки небезпечного вантажу, разом з тим чіткої інформації про особливості вантажу Спілка не має. Відсутні дані про можливе забруднення ґрунту та навколишнього середовища зокрема. Спілкою з’ясовуються обставини пригоди та роль відповідних органів, а також суб’єктів перевезення вантажу у забезпеченні безпеки життєдіяльності громадян.    

Пригода за участю автоцистерни

21 квітня 2015 (10:39:35)

      17 квітня 2015, о 20.10, на 495 км автодороги М-12 сполученням Стрій – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка, біля с. Тарасівка, Гайсинського району, Вінницької області сталась дорожньо-транспортна пригода за участю вантажного автомобіля та автоцистерни. В наслідок зіткнення з цистерни відбувся витік рідини з запахом аміаку.  

      За попередніми даними, 40-річний водій автомобіля «Renault Magnum» з напівпричепом не впоравшись з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху, де допустив зіткнення із автомобілем «Volvo» з напівпричепом-цистерною. На момент ДТП у цистерні ємністю 30 тон знаходилась хімічна речовина з запахом аміаку. Рятувальники локалізували наслідки витоку суміші, отруєнь немає. Проводиться перевірка.

         Джерело: http://www.sai.gov.ua/ua/news/2/5675.htm