Громадська Спілка "СУСАР" — 16 квітня 2015

До уваги керівників регіональних центрів спеціального навчання

16 квітня 2015 (21:17:07)

   Громадським об’єднанням продовжується збір даних для організації проведення спеціальної підготовки (перепідготовки), підвищення кваліфікації викладачів регіональних центрів спеціального навчання, з метою отримання ними знань щодо  видів  небезпеки,  пов'язаних  з  перевезенням   небезпечних вантажів,  умов  перевезення  небезпечних  вантажів,  вимог  актів законодавства та нормативних документів у сфері  перевезень  таких вантажів, тощо.

      Для отримання довідкової інформації або надання даних про викладачів, які потребують спеціальної підготовки, Вам необхідно зателефонувати до головного офісу Спілки за номерами: (0432)67-37-89;   067-430-42-55 або надіслати інформацію на електронну адресу: info@cycap.com.ua, cycap@i.ua.

           

СУСАР на допомогу аграріям

16 квітня 2015 (20:49:14)

  16 квітня 2015 року у Департаменті агропромислового розвитку Вінницької облдержадміністрації відбулась нарада керівництва Департаменту, Громадської Спілки «СУСАР» та представників райдержадміністрацій області. На нараді обговорювались проблемні питання у сфері перевезень небезпечних, великовагових і великогабаритних вантажів агропромислового комплексу Вінниччини.

  Зосереджувалась увага присутніх на необхідності проведення широкомасштабної роз’яснювальної роботи з керівниками сільськогосподарських підприємствам і організацій щодо дотримання ними спеціальних правил перевезення вантажів.

    Запропоновано провести зустрічі за участю працівників Спілки і представників аграрного бізнесу у кожному районі Вінницької області, надати агробізнесу відповідну допомогу та дослідити проблемні питання, які перешкоджають  ефективній господарській діяльності підприємств у сфері перевезень небезпечних і великогабаритних вантажів.           

    Спілкою приймаються пропозиції щодо покращення стану перевезень, на електронну адресу: cycap@i.ua або поштовими листами на адресу головного офісу: вул. Визволення, 2, оф. 229,  м. Вінниця, 21050, для  відповідного аналізу, узагальнення і звернення до органів центральної виконавчої влади.