Громадська Спілка "СУСАР" 03.2015

Результати операції "Небезпечний вантаж" на Вінниччині

     В ході профілактичного відпрацювання, перевірено 980 одиниць автотранспорту, що здійснював перевезення небезпечних вантажів, виявлено 33 факти невірного маркування транспортних засобів, 43 випадки неналежного оформлення товаротранспортної накладної, 12 фактів перевезення сторонніх осіб, 9 фактів порушення Правил перевезення небезпечних вантажів в пакуваннях із не затуленими (не знятими) інформаційними таблицями 6 фактів порушення Правил перевезення неочищеної тари з-під небезпечного вантажу без маркування та відповідних знаків небезпеки. Найбільш розповсюдженим порушенням Правил перевезень небезпечних вантажів є неналежне оформлення товарно-транспортних накладних на вантаж та невірне маркування транспортних засобів. До адміністративної відповідальності притягнуто 106 водіїв та 1 посадову особу. Керівникам підприємств, установ та організацій направлено 278 інформацій про необхідність дотримання Правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом. Однією з основних причин порушення Правил ДПНВ є неналежне виконання своїх обов’язків суб’єктами перевезення небезпечних вантажів, у першу чергу вантажовідправниками. Джерело: http://www.dai.vn.ua/

Зміни в ДОПНВ-2015

Завантажте зміни в ДОПНВ-2015

При вибуху цистерни з бензином в Мексиці постраждали 40 осіб

Цистерна з бензином вибухнула на дорозі в мексиканському штаті Табаско, загинули двоє, поранено 36 осіб, повідомляє в суботу міністерство громадської безпеки штату.
Повний текст

На Московському шосе через неполадки з колесом перекинувся бензовоз

Через несправність колеса автомобіль, що перевозив дизельне паливо, перекинувся на бік, перекривши дві з чотирьох смуг руху, повідомили в прес-службі ГУ МНС Росії по Санкт-Петербургу і Ленінградської області. Інцидент з бензовозом марки Газ-5309, ємністю в три тонни, стався 25 березня в 17 годин 50 хвилин на 688 км Московського шосе.
Повний текст

В Кобрині перекинувся бензовоз з майже 5 тоннами палива

26 березня, вдень на перехресті вулиць Корольова та Нова перекинувся на проїжджу частину траси бензовоз, який перевозив дизельне паливо
Повний текст

Впровадження нових санкцій за порушення у ДАІ

2 березня 2015 (09:13:19)

На який рахунок платити штраф за порушення правил дорожнього руху? Хто платитиме штраф: власник авто чи водій, який придбав машину за дорученням?
Повний текст