Головний сервісний центр МВС проводить консультації у сфері обов'язкового техогляду

      Головним сервісним центром МВС у листопаді поточного року планується проведення спільних з суб’єктами господарювання нарад щодо обговорення проблемних питань у сфері техогляду, технічного опису та зразка протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу, запровадження процедури фотофіксації процесу проведення ОТК, а також змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України, що стосуються сфери проведення обов’язкового технічного контролю.
      Серед новел, планується введення самоклеючого відривного безконтактного електронного чіпу про проходження обов’язкового технічного
контролю транспортним засобом, який буде розміщуватись у правій верхній частині на внутрішньому боці вітрового скла транспортного засобу, що підлягає обов’язковому технічному контролю. 

ДТП за участю бензовоза в Південній Кореї

       Аварія сталася недалеко від міста Чханвон. П'ятитонний бензовоз вибухнув перед в'їздом до тунелю. Полум'я швидко перекинулося на десяток автомобілів.
Зараз поліція з'ясовує причину аварії. За однією з версій, до неї могли привести несправні гальма автоцистерни. Як розповіли очевидці, перед ДТП вантажівка почав петляти по дорозі.                                                                   Джерело: http://english.yonhapnews.co.kr/national/2017/11/02/0302000000AEN20171102008000315.html

Бензовоз влаштував вогненний апокаліпсис в Канаді (відео)

       По-справжньому страшне ДТП записали на відео очевидці на одній з трас Канади. Завантажений паливом бензовоз влетів у легкові транспортні засоби. Як пишуть ЗМІ з посиланням на поліцію, водій фури з двома цистернами палива, по всій видимості, не відразу побачив, що попереду на шосе сталося ДТП. Не встигнувши загальмувати вчасно, фура врізалася в легковика, запустивши ланцюжок фатальних подій. Всього постраждало 14 машин. Зі слів свідків, жар був такої сили, що в прямому сенсі слова вплавлятися автомобілі в асфальт. За попередньою інформацією загинуло не менше трьох осіб.
       Відео: https://youtu.be/3h8qKIw0LTQ

З Днем автомобіліста і дорожника

28 жовтня 2017 (20:04:13)

       Шановні працівники та ветерани автодорожньої галузі! 


       Прийміть щирі вітання з Днем автомобіліста і дорожника. Серед професій, які користуються авторитетом і повагою, така професія по праву займає одне з почесних місць. Сьогодні важко уявити сучасне життя, господарську діяльність і побут кожної людини без автомобільного транспорту. Сумлінна та надійна робота автомобілістів і дорожників багато у чому визначає стійку життєдіяльність населених пунктів та настрій людей. Бажаємо міцного здоров'я, великого особистого щастя, благополуччя, успіхів у повсякденних буднях і завжди комфортних та щасливих доріг!
       
       З повагою, Голова ГС "СУСАР"    
                                                    Володимир Безбах 

На Семенівщині (Полтава) перекинулась автоцистерна

16 жовтня 2017 (22:28:57)

       12 жовтня 2017 року до чергової частини Семенівського відділення поліції надійшло повідомлення, що на автошляху Хорол-Кременчук, між населеними пунктами Устимівка  та Семенівка, водій вантажного автомобіля “DAF” допустив з’їзд з проїзної частини і перекинувся.
       Водій вантажівки не постраждав. Триває перевірка.
       Нацполіції, під час перевірки обставин дорожньо-транспортної пригоди, доцільно вивчати усі аспекти, що пов’язані з Правилами дорожнього перевезення небезпечних вантажів. 
       Виявлення причин і умов, які призвели до настання наслідків, зокрема розливів небезпечних вантажів необхідно досліджувати та вживати відповідних заходів для недопущення подібних аварій у подальшому. 

Масштабне ДТП у Тернополі: бензовоз протаранив 6 легковиків і впав у річку

5 вересня 2017 (12:15:33)

       1 вересня 2017 року, у Тернополі, близько 15 годин на об'їзній дорозі бензовоз протаранив шість легковиків і впав у річку.
       За попередньою інформацією, в автоцистерні відмовили гальма. Вона на швидкості з'їхала зі спуску, розкидала автомобілі, які були на шляху, і впала у рів.
       Під тиском зірвало верхні кришки цистерни, і звідти почало витікати пальне.
Більше 20 рятувальників допомагали витягувати постраждалих і паралельно заливали розлитий бензин піною, щоб він не загорівся.
       Водій автоцистерни помер в лікарні, ще двох людей з інших автомобілів госпіталізували. Вісім постраждалих відмовилися від медичної допомоги.
Через аварію півміста стояло у пробках. На місце аварії викликали і екологів. Адже бензин, ймовірно, потрапив в річку Серет, яка протікає поблизу.

Приклади невідповідностей (порушень) Правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів


28 серпня 2017 (22:10:13)

      Суб'єктами дорожнього перевезення небезпечних вантажів доволі часто допускаються грубі порушення Правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів.    
      Однією з причин такого стану є формальне ставлення керівників підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців, що здійснюють автомобільні перевезення небезпечних вантажів, до послуг УПОВНОВАЖЕНОГО (КОНСУЛЬТАНТА) з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів.  
      На даний час, компетентними органами, які здійснюють контроль у сфері дорожніх перевезень небезпечних вантажів, є: 
      1) МВС (сервісні центри) - за забезпеченням організації підготовки 
водіїв транспортних засобів та уповноважених з питань безпеки перевезення небезпечних вантажів, прийманням іспитів та видачею відповідних свідоцтв установленого зразка, відповідністю вимогам державних стандартів, безпеки, охорони праці та екології транспортних засобів, якими перевозяться небезпечні вантажів з видачею відповідних свідоцтв. 
      2) Нацполіція України - за безпекою дорожнього руху під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів, додержанням законодавства у зазначеній сфері. 
      3) Укртрансбезпека - за наявністю документів, на підставі яких виконуються вантажні перевезення, у тому числі перевезення небезпечних вантажів.  
      Серед наведених функцій, компетентними органами також здійснюється: МВС - розроблення і затвердження за погодженням з центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері транспорту, нормативно-правових актів з питань дорожнього перевезення небезпечних вантажів; Нацполіцією -  розроблення і видача в установленому порядку погоджень маршрутів руху транспортних засобів під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів; Укртрансбезпекою - контроль за додержанням ліцензійних умов під час провадження господарської діяльності з надання послуг з перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом. 

_______________________

Сторінки: « 1 2 3 4 66 » »» Читати спочатку