ДТП за участю бензовоза в Південній Кореї

       Аварія сталася недалеко від міста Чханвон. П'ятитонний бензовоз вибухнув перед в'їздом до тунелю. Полум'я швидко перекинулося на десяток автомобілів.
Зараз поліція з'ясовує причину аварії. За однією з версій, до неї могли привести несправні гальма автоцистерни. Як розповіли очевидці, перед ДТП вантажівка почав петляти по дорозі.                                                                   Джерело: http://english.yonhapnews.co.kr/national/2017/11/02/0302000000AEN20171102008000315.html

Бензовоз влаштував вогненний апокаліпсис в Канаді (відео)

       По-справжньому страшне ДТП записали на відео очевидці на одній з трас Канади. Завантажений паливом бензовоз влетів у легкові транспортні засоби. Як пишуть ЗМІ з посиланням на поліцію, водій фури з двома цистернами палива, по всій видимості, не відразу побачив, що попереду на шосе сталося ДТП. Не встигнувши загальмувати вчасно, фура врізалася в легковика, запустивши ланцюжок фатальних подій. Всього постраждало 14 машин. Зі слів свідків, жар був такої сили, що в прямому сенсі слова вплавлятися автомобілі в асфальт. За попередньою інформацією загинуло не менше трьох осіб.
       Відео: https://youtu.be/3h8qKIw0LTQ

З Днем автомобіліста і дорожника

28 жовтня 2017 (20:04:13)

       Шановні працівники та ветерани автодорожньої галузі! 


       Прийміть щирі вітання з Днем автомобіліста і дорожника. Серед професій, які користуються авторитетом і повагою, така професія по праву займає одне з почесних місць. Сьогодні важко уявити сучасне життя, господарську діяльність і побут кожної людини без автомобільного транспорту. Сумлінна та надійна робота автомобілістів і дорожників багато у чому визначає стійку життєдіяльність населених пунктів та настрій людей. Бажаємо міцного здоров'я, великого особистого щастя, благополуччя, успіхів у повсякденних буднях і завжди комфортних та щасливих доріг!
       
       З повагою, Голова ГС "СУСАР"    
                                                    Володимир Безбах 

На Семенівщині (Полтава) перекинулась автоцистерна

16 жовтня 2017 (22:28:57)

       12 жовтня 2017 року до чергової частини Семенівського відділення поліції надійшло повідомлення, що на автошляху Хорол-Кременчук, між населеними пунктами Устимівка  та Семенівка, водій вантажного автомобіля “DAF” допустив з’їзд з проїзної частини і перекинувся.
       Водій вантажівки не постраждав. Триває перевірка.
       Нацполіції, під час перевірки обставин дорожньо-транспортної пригоди, доцільно вивчати усі аспекти, що пов’язані з Правилами дорожнього перевезення небезпечних вантажів. 
       Виявлення причин і умов, які призвели до настання наслідків, зокрема розливів небезпечних вантажів необхідно досліджувати та вживати відповідних заходів для недопущення подібних аварій у подальшому. 

Масштабне ДТП у Тернополі: бензовоз протаранив 6 легковиків і впав у річку

5 вересня 2017 (12:15:33)

       1 вересня 2017 року, у Тернополі, близько 15 годин на об'їзній дорозі бензовоз протаранив шість легковиків і впав у річку.
       За попередньою інформацією, в автоцистерні відмовили гальма. Вона на швидкості з'їхала зі спуску, розкидала автомобілі, які були на шляху, і впала у рів.
       Під тиском зірвало верхні кришки цистерни, і звідти почало витікати пальне.
Більше 20 рятувальників допомагали витягувати постраждалих і паралельно заливали розлитий бензин піною, щоб він не загорівся.
       Водій автоцистерни помер в лікарні, ще двох людей з інших автомобілів госпіталізували. Вісім постраждалих відмовилися від медичної допомоги.
Через аварію півміста стояло у пробках. На місце аварії викликали і екологів. Адже бензин, ймовірно, потрапив в річку Серет, яка протікає поблизу.

Приклади невідповідностей (порушень) Правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів


28 серпня 2017 (22:10:13)

      Суб'єктами дорожнього перевезення небезпечних вантажів доволі часто допускаються грубі порушення Правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів.    
      Однією з причин такого стану є формальне ставлення керівників підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців, що здійснюють автомобільні перевезення небезпечних вантажів, до послуг УПОВНОВАЖЕНОГО (КОНСУЛЬТАНТА) з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів.  
      На даний час, компетентними органами, які здійснюють контроль у сфері дорожніх перевезень небезпечних вантажів, є: 
      1) МВС (сервісні центри) - за забезпеченням організації підготовки 
водіїв транспортних засобів та уповноважених з питань безпеки перевезення небезпечних вантажів, прийманням іспитів та видачею відповідних свідоцтв установленого зразка, відповідністю вимогам державних стандартів, безпеки, охорони праці та екології транспортних засобів, якими перевозяться небезпечні вантажів з видачею відповідних свідоцтв. 
      2) Нацполіція України - за безпекою дорожнього руху під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів, додержанням законодавства у зазначеній сфері. 
      3) Укртрансбезпека - за наявністю документів, на підставі яких виконуються вантажні перевезення, у тому числі перевезення небезпечних вантажів.  
      Серед наведених функцій, компетентними органами також здійснюється: МВС - розроблення і затвердження за погодженням з центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері транспорту, нормативно-правових актів з питань дорожнього перевезення небезпечних вантажів; Нацполіцією -  розроблення і видача в установленому порядку погоджень маршрутів руху транспортних засобів під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів; Укртрансбезпекою - контроль за додержанням ліцензійних умов під час провадження господарської діяльності з надання послуг з перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом. 

З Днем Незалежності України !

24 серпня 2017 (20:29:24)

      Вітання з Днем незалежності України завжди з легким присмаком суму, адже століттями тривала боротьба за незалежність, суверенність кордонів і право на самоідентичність мови та культури. Тому 24 серпня прийнято згадувати героїв нації, які своїм внеском зробили Україну такою, яка вона є сьогодні. 
      Нехай це свято додасть усім нам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини. Від усієї душі зичу вашим родинам міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

_______________________

Сторінки: « 1 2 3 4 66 » »» Читати спочатку